پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی یا میکرودرملایه‌برداری پوست به فرایند جوان‌سازی پوست و برداشتن سلول‌های مرده و تقویت کلاژن و فیبروبلاست ها ی پوست می‌شود. در ادامه پاک‌سازی و لایه‌برداری پوست آقایان را بیان کرده‌ایم.

لایه‌برداری پوست آقایان:

با توجه به آنکه پوست صورت آقایان از خانم‌ها حساس‌تر و شکننده است و دلیل آن استفاده نکردن از ضد آفتاب و کرم‌های حفاظتی پوست است و همچنین مردان تمام مدت بیرون از خانه به سر می‌برند که این خود سبب در معرض قرار گرفتن آلودگی محیطی برای پوست می‌باشد اما با استفاده از لایه‌برداری پوست می‌توان به پوست مردان جانی تازه داد.

پاک‌سازی و لایه‌برداری پوست آقایان با مزوتراپی:

پاکسازی و لایه برداری پوست آقایان با مزوتراپی یا میکرودرم

در این روش ترکیبی از مواد مؤثر و فعال رشد و تقویت پوست مانند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین و عصاره گیاهان به لایه‌ی مزدورم تزریق می‌شود و بدین‌صورت پوست از لایه‌های زیرین شروع به ترمیم و بازسازی خواهد شد.

با افزایش خون‌رسانی در سطح پوست به‌وسیله‌ی تزریقات مزوتراپی، مواد مغذی و مقوی موردنیاز در رشد و ترمیم پوست، به‌طور مستقیم به سلول‌های تولیدکننده پوست خواهد رسید و درنتیجه پوست به شکل مطلوبی با کلاژن ، فیبروبلاست و الاستین پوست را ترمیم و جوان می‌کند.

پاک‌سازی و لایه‌برداری پوست آقایان با میکرودرم:

لایه‌برداری پوست به فرایند جوان‌سازی پوست و برداشتن سلول‌های مرده و تقویت کلاژن و فیبروبلاست ها ی پوست می‌شود. در ادامه پاک‌سازی و لایه‌برداری پوست آقایان را بیان کرده‌ایم.

توسط دستگاه میکرودرم ابریژن، سطح پوست به کمک اکسید آلومینیوم خراشیده می‌شود و سلول‌های مرده را از بین می‌برد و با تحریک کلاژن و فیبروبلاست ها، لایه‌های پوستی جوان جایگزین می‌شود و عمق لایه‌برداری در این روشش به عارضه پوستی و شدت آن بستگی دارد و پزشک متخصص با توجه به پوست دستگاه را تنظیم می‌کند.

با استفاده از این روش می‌توان جای جوش، چین‌وچروک پوست، لک و مک و ... را کاهش می‌دهد و درمان می‌کند. میکرودرم درمانی بدون درد و بیهوشی است که در طی 15 الی 20 دقیقه در یک جلسه درمانی انجام می‌شود و البته تعداد دفعات درمان به پوست و عارضه‌ی پوستی بستگی دارد.

استفاده از کدام روش جهت پاک‌سازی پوست صورت و لایه‌برداری پوست آقایان بهتر است؟

میکرودرم حداکثر تا قسمت سطحی لایه‌ی اپیدرم نفوذ می‌کند و تنها قادر است مشکلات پوستی تا عمق سطح را رفع کند. اما درروش مزوتراپی، ماده‌ی مزوتراپی به لایه‌ی میانی پوست یعنی مزدورم نفوذ می‌کند بنابراین بازسازی پوست از لایه‌های عمیق‌تر صورت می‌پذیرد.

به‌هرحال برای انجام هرکدام از روش‌ها باید به پزشک متخصص مراجعه نمود تا با توجه به وضعیت پوست بهترین روش را برای درمان انتخاب کند.