راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟زنان و دختران ژاپنی و کره‌ای از تناسب‌اندام مناسب و پوستی زیبا برخوردار هستند آیا تابه‌حال علت آن را جستجو کرده‌اید. زیبایی پوست و تناسب‌اندام یکی از فاکتورهای مهم در زیبایی و جذابیت است که زنان و مردان برای رسیدن به آن هزینه‌ها و وقت زیادی را صرف می‌کنند. هنگامی‌که شخصی زیبا و با تناسب‌اندام عالی می‌بیند بدون شک رازهایی در این زیبایی و تناسب‌اندام وجود دارد. می‌توان مردم کشورهای ژاپن و کره را صاحب بهترین اندام و زیباترین پوست دانست زیرا چاقی در کشور آمریکا 34 درصد است اما در کشورهای ژاپن و کرده 3 درصد می‌باشد. در ادامه رازهای اصلی تناسب‌اندام و زیبایی پوست دختران و زنان این دو کشور اشاره می‌کنیم.

 تغذیه زنان کره‌ای برای تناسب‌اندام:

 زنان ژاپنی می‌خورند اما لاغر می‌شوند:

نخوردن غذاهای پرکالری مهم‌ترین اصل برای داشتن تناسب‌اندام است. مردم این دو کشور به مواد موجود در غذاهایشان اهمیت می‌دهند که می‌توان مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل تناسب‌اندام آن‌ها را مصرف غذاهای دریایی دانست.

سوشی یکی از غذاهای معروف این کشورهاست که دارای امگا 3 و در حین حال کمترین کالری دارد.

و دومین دلیل ریشه در سنت آن‌ها است که به خوردن غذاهای خام عادت دارند که شامل مصرف میوه‌های خام و سبزیجات است که چربی سوزی را در بدن سرعت می‌بخشد. خوردن سبزیجات و میوه‌های خام سوخت چربی به‌خصوص در اطراف شکم و پهلو را سرعت می‌بخشد.

آن‌ها در روز 10.000 قدم ورزش می‌کنند!

انجام ورزش‌های ساده مانند پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به‌طور مداوم دلیل کاهش وزن سریع و داشتن اندامی ایدئال در زنان این کشورها است. روزی 30 دقیقه و 10.00 قدم تنها ورزش مهم برای حفظ سلامت آن‌ها است.

 آب پز را به سرخ‌کردنی ترجیح می‌دهند:

مردمان کشورهای شرق غذاهای آب پز شده را در ارجحیت قرار می‌دهند و جالب است بندانید که اگر جایی مهمان باشند و غذای سرخ‌کردنی برای آن‌ها سرو شود آن را نشانه‌ی کم‌اهمیتی مهمان از طرف میزمان می‌دانند. زیرابه این اعتقاددارند که اگر میزبان به مهمان علاقه داشته باشد باید به‌سلامتی آن نیز اهمیت بدهد.

نوشیدنی:

نوشیدن آب در طول روز اصل مهم در شادابی پوست است زنان کشورهای کره‌ای و ژاپنی در طول روز بجای استفاده از نوشابه و مشروبات الکلی از آب استفاده می‌کنند. غذاهایی مانند گوشت قرمز، اسنک، قهوه، شکر و ... در برنامه‌ی غذایی آن‌ها جایی ندارد زیرا می‌گویند این غذاها باعث پیری و از بین رفتن زیبایی پوست می‌شود.

نوشیدن چای سبز:

چای سبز به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان برای تناسب‌اندام و زیبایی مناسب است و مصرف آن برای تمام افراد توصیه می‌شود.