لیفت اندوتاین چیست

لیفت هالیوودی یا اندوتاین راه‌حلی اثبات‌شده و بسیار جدید است که برای کاهش چروک پوست، پف کردن و خطوط ظریف استفاده می‌شود. می‌توان گفت هیچ نوع درمان دیگری نمی‌تواند نتایجی که توسط این درمان ارائه می‌شود را داشته باشد. بعد از عمل به علت نیروی جاذبه و حرکات صورت مقدار بسیار زیادی از لیفت از بین می‌رود. جراحان آمریکایی Endotine را برای رفع این معضل ساخته‌اند. اندوتاین نوعی ایمپلنت قابل‌جذب است که به مدت 3 ماه پوست لیفت شده را در محل جدید خود نگه می‌دارد تا به‌صورت طبیعی به بافت زیرین خودجوش شود. اگر این جوش خوردگی به‌درستی صورت گیرد نتایج عمل 7 تا 11 سال ماندگار خواهد بود که اندوتاین به‌سادگی و بدون عارضه این کار را انجام می‌دهد.

لیفت هالیوودی:

لیفت هالیوودی ترکیبی از تکنولوژی نور و همچنین فناوری پیشرفته میکرو فعلی برای ارائه چهره زیبا و متناسب در یک عمل جراحی بسیار کوتاه‌مدت است. جریان‌های موجود در میکرو عضلات صورت را که از پوست پشتیبانی می‌کنند تحریک می‌کنند.

نحوه کارکرد اندوتاین:

 اندوتاین درواقع باعث سفت شدن برای ایجاد نتایج فوری است و درنتیجه عضلات خسته، خطوط و چین‌وچروک‌هایی که در اطراف چشم‌ها، پیشانی، دهان، گونه‌ها، ناحیه گردن و گلو شکل‌گرفته‌اند، از بین برود.

لیفت هالیوودی گردش خون را بهبود می‌دهد و برای جلوگیری از ایجاد نشانه‌های پیری و همچنین منجر به بهبود وضعیت ظاهری جوان‌تر می‌شود. اندوتاین پس از شش ماه به‌طور کامل جذب می‌شود اما چسبندگی‌های زیرپوست مانع از افت مجدد تا مدت طولانی می‌شود.

بلفاروپلاستی با اندوتاین:

اگر می‌خواهید عمل بلفاروپلاستی انجام دهید و هم‌چنین تمایل به انجام لیفت ابروی هم‌زمان نیز دارید می‌توانید از اندوتاین بهره ببرید. تنها کافی است از پزشک خود بخواهید برای شما لیفت هم‌زمان ابرو از محل برش بلفاروپلاستی انجام دهد. این لیفت می‌تواند حدود 7 تا د 10 سال ماندگار است.

لیفت اندوتاین چیست

لیفت میانی صورت با اندوتاین:

این روش باعث تجمع بافت افتاده در ناحیه گونه‌ها و نمای برجسته‌تر گونه‌ها بدون تزریق هیچ‌گونه فیلر یا چربی می‌شود.

لیفت ابرو و صورت با اندوتاین:

لیفت ابرو و صورت با اندوتاین تنها روشی است که ماندگاری بسیار بالایی دارد و شما بعد از گذشت سال‌ها نتایج جراحی لیفت صورتتان را خواهید داشت.

لیفت صورت و ابرو با اندوتاین بدون برش قابل دید و ریزش موی محل لیفت است و همچنین ماندگاری لیفت با اندوتاین چندین برابر لیفت معمولی بوده و می‌توانید سال‌ها از نتایج این عمل لذت ببرید.

مزیت لیفت با اندوتاین:

مزیت استفاده از اندوتاین نوعی نوار قابل‌جذب است که دارای دو‌ ردیف چنگک قوی است و به پوست متصل شده و آن را به سمت بالا می‌کشد. انتهای این نوار به عضلات زیرپوست دوخته می‌شود. این نوار به جراح امکان انتقال محل برش لیفت به داخل خط رویش موها را می‌دهد بنابراین شما هرگز متوجه محل برش لیفت نخواهید شد و این در حالی است که با سایر روش‌ها شما مجبور به تحمل زخم محل برش بر روی صورت و مدام مشغول پوشاندن آن با موها خواهید بود و لیفت بیش از چند ماه عمر نخواهد داشت.

لیفت اندوتاین چیست

مزایای لیفت هالیوودی:

- رفع شلی و افتادگی غبغب

 - رفع خطوط و چین‌وچروک در چشم

- زاویه‌دار کردن صورت

- قوام و سفتی عضلات صورت

- رفع فرسودگی پوست صورت

- ایجاد ظاهری جوان‌تر

- جوان‌سازی بافت پوست

- افزایش رطوبت پوست