اسکارلت چیست

دستگاه اسکارلت از امواج رادیو فرکانس با فناوری فرکشنال میکرونیدلینگ استفاده می‌کند. این دستگاه به‌عنوان اولین تولیدکننده سیستم‌های FMR است که از بهترین نوع برند فرکشنال هست.

توسط دستگاه اسکارلت 25 عدد نیدل به‌طور هم‌زمان وارد پوست می‌شود که عمق نفوذی این نیدل ها بین 0.5,3.5 MM و با دقت 0.1 MM می‌توان آن را تنظیم کرد. نحوه‌ی کار این نیدل ها مانند یک شبکه‌ی ماتریسی بسیار پیشرفته و به‌صورت Bipolar هست.

گرمایی که توسط RF تولید می‌شود باعث می‌شود که سنتز کلاژن و الاستین افزایش یابد.

کاربرد اسکارلت برای درمان:

-رفع شلی و افتادگی پوست.

-جوان‌سازی پوست صورت و بدن.

-درمان آکنه.

-رفع منافذ باز پوست.

-رفع اسکارهای سطحی.

-درمان سبوره و کاهش ترشح سبوم.

-پیلینگ بدون آسیب دیدگی.

-کاهش چین‌وچروک.

-رفع خط خنده و لب.

-شفاف‌سازی پوست.

-درمان لک.

-کاهش استریا.

مزایای استفاده از این روش:

اسکارلت چیست

-زمان درمان بهبودی بسیار کوتاه.

-نیدل های 25 و 45 پینی.

-دارا بودن میکرو موتور برای ورود نیدل به بدن.

-وجود نیدل طلا و تیتانیوم.

-نبود درد و کبودی.

-امکان استفاده در تمام نواحی صورت.

-امکان استفاده برای تمامی پوست‌ها.

روش درمان:

پس از بررسی پوست افراد توسط متخصصان، پوست آن ناحیه تمیز و با کرم‌های بی‌حسی آن محدوده را بی‌حس می‌کنند. پس از بی‌حس نمودن ناحیه‌ی موردنظر را ضدعفونی و تمیز می‌کنند. این روش درمانی با توجه به ناحیه‌ی درمان در حدود 10 الی 30 دقیقه به طول می‌انجامد. پس از اتمام درمان توصیه‌هایی به بیمار داده می‌شود که بتواند التهاب پوست خود را کاهش دهد.

استفاده از این روش در هرماه 1 الی 3 جلسه انجام می‌شود. این روش درمانی علاوه بر رفع چین‌وچروک صورت، لیفتینگ صورت و بدن نیز مؤثر هست. از دیگر مزایای آن بهبود سریع و رفع قرمزی پس از گذشت چند ساعت است و فرد تنها با استفاده از ضد آفتاب می‌تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد.