آیا تزریق چربی دائمی است

با استفاده از تزریق چربی می‌توان در جوان‌سازی پوست صورت و دیگر اندام‌های بدن استفاده کرد، با استفاده از تزریق چربی چین‌وچروک قسمت‌های مختلف بدن مانند صورت، دست و گردن را برطرف نمود، همچنین جهت حجیم کردن و برجسته‌سازی اندام‌های بدن مانند لب، سینه، گونه و باسن از این روش بهره‌مند شد.

تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی‌های اضافه بدن استفاده می‌شود به همین دلیل پس‌زدگی و عفونت پس از انجام این روش ندارد.

آیا تزریق چربی دائمی خواهد بود:

تزریق چربی برخلاف دیگر پرکننده‌ها مانند ژوویدرم و رستیلن می‌تواند 18 ماه ماندگاری داشته باشد و همین امر باعث شده این روش به‌عنوان پرکننده دائمی شناخته شود. پس‌ازآنکه تزریق چربی انجام گرفت، بیشتر سلول‌های چربی می‌توانند خون موردنیاز جهت زنده ماندن را تأمین کنند و به‌عنوان یکی از بخش‌های حیاطی بدن ادامه دهند. در حدود 4 الی 6 هسته پس از انجام این روش، تورم در نواحی تحت درمان از بین خواهد رفت و نتیجه نهایی را می‌توانید تماشا کنید. با توجه به گفته‌ی متخصصان جهت تکمیل دوره و درمان کامل باید بر روی ناحیه مورد درمان به مدت 2 یا چند جلسه تزریق چربی انجام داد.

نتایج حاصل از تزریق چربی کاملاً طبیعی بوده و هیچ‌کس نمی‌تواند تشخیص دهد که شما از این روش استفاده کرده‌اید.

آیا تزریق چربی دائمی است

درصورتی‌که دیگر مواد پرکننده باگذشت زمان جذب بدن می‌شوند و جهت حفظ درمان دوباره همان روش‌ها را انجام داد، این تزریق چربی در بدن دائمی می‌باشد به این دلیل که چربی انتقال‌یافته بافت فعال می‌باشد و به همین علت نتیجه حاصل از آن متفاوت می‌باشد اما در صورت داشتن شرایط مناسب این نتایج مؤثر باقی خواهند ماند.

برخی از سلول‌های چربی به مدت 6 هفته پس از تزریق چربی در بدن جذب می‌شوند اما باقی چربی‌ها همانند بافت زنده به زندگی خود در بدن ادامه می‌دهند. پس از گذشت 6 ماه مقدار کمی از چربی‌ها در بدن جذب می‌شوند. این چربی‌ها پس از گذشت 6 ماه باز مقدار کمی جذب بدن می‌شوند. چربی‌های تزریق‌شده همانند حجم چربی که در محل اصلی خود قرار دارند تا تغیر وزن کم‌وزیاد می‌شوند و جراحان باتجربه می‌دانند که به چه مقدار از میزان تزریق چربی به بدن انتقال دهند و همچنین می‌دانند که چگونه تزریق را انجام دهند تا از مرگ سلولی جلوگیری کنند.