دستگاهFACEUP

جدیدترین نسل دستگاه‌های میکرودرم ابریژن دستگاه Face up است. در این روش از هندپیس با حرکت دورانی و هد الماسه برای لایه‌برداری استفاده می‌شود. با استفاده از این روش دیگر خبری از پاشیدن پودر به اطراف نمی‌باشد، در دستگاه‌های قدیمی میکرودرم ابریژن پودر به اطراف می‌شده است و به همین دلیل میزان لایه‌برداری در حین درمان مشخص نبود.

Face up دارای 5 نوع هد یک‌بارمصرف مختلف است که با میزان گرانول است که برای لایه داری‌های متفاوت و البته با در نظر گرفتن انواع پوست‌ها و همچنین دارای 1 هد پلاستیکی با سطحی ناصاف است که برای ماساژ و همچنین کمک به جذب داروها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت تنظیم دورانی هندپیس ها در 3 حالت 2500-3500 و 4500 دور در دقیقه در این دستگاه وجود دارد و همچنین دارای 18 برنامه‌ی پیش‌فرض نیز می‌باشد.

به دلیل داشتن قابلیت انتخاب گردش هد و میزان ریزی دستگاه می‌توان بهترین نوع لایه‌برداری در افراد دارای حساسیت پوستی متفاوت ایجاد کرد.

از مزیت‌های بزرگ دستگاه Face up نسبت به میکرودرم ابریژن پودری، استفاده راحت و بی‌خطر در اطراف چشم است. همان‌طور که در متن بالا گفته شدن دستگاه میکرودرم ابریژن به دلیل پاشیدن پودر به اطراف، این امکان وجود داشت که پودر به درون چشم نفوذ کند. دستگاه Face up می‌تواند بر روی میزان لایه‌برداری در اطراف چشم نیز کنترل داشته باشد.

هندیس موجود در این دستگاه به‌صورت دورانی می‌چرخد و هم‌زمان با لایه‌برداری که صورت می‌گیرد، ماساژهای میکرو پالسی نیز بر روی پوست انجام می‌شود. حرکت دورانی که این هندپیس ها دارند باعث می‌شود ناپاکی‌های روی پوست از بین رفته و همچنین ماساژ میکرو پالسی که صورت می‌گیرد باعث شده تا گردش خون در پوست تحریک شود.

موادی که به‌منظور لایه‌برداری و همچنین تماس باپوست در این دستگاه استفاده می‌شود از جنس سیلیکون کاربید بوده و با تمامی پوست‌ها سازگاری دارد.

کارایی Face up:

دستگاهFACEUP

جوان‌سازی پوست:

درمان چین‌وچروک پوست که جلسات درمانی آن با توجه به شرایط پوست بیمار تشکیل می‌شود. چین‌وچروک‌هایی که دارای عمق زیاد هستند با این روش درمان نمی‌شوند اما پس از چند جلسه درمان پوست شفاف و سفت می‌شود.

رفع جای جوش:

در طی جلسات درمانی، جای جوش‌ها و فرورفتگی‌های ناشی از آن از بین رفته و پوست صاف و کشیده می‌شود.

رفع کک‌ومک:

با استفاده از این روش تمامی کک‌ومک‌ها از بین رفته و در برخی مواقع که کک‌ومک‌ها بسیار مقاوم و زیاد می‌باشند آن‌ها کم‌رنگ‌تر خواهد کرد.

از بین بردن لک‌های کبدی و یا پیری که در اثر نور آفتاب به وجود آمده است.

کوچک کردن منافذ باز پوست که پس از انجام چندین جلسه درمانی به علت محکم‌تر شدن پوست و بافت سازی بر روی پوست منافذ پوست کوچک می‌شوند.

رفع تاتو و خال‌کوبی.

از بین رفتن لک‌های حاملگی.

درمان ترک‌های پوستی ناشی از بارداری و چاقی.

سفت کردن پوست.

برطرف نمودن جای جوش آبله‌مرغان درصورتی‌که زیاد عمیق نباشد.

از بین رفتن چرک‌های گردن.

رفع چین‌وچروک اطراف چشم.

تمیز کردن پوست و همچنین رفع جوش‌های سرسیاه روی پوست.

نکته:

پس از انجام روش Face up در حد امکان در زیر نور خورشید قرار نگیرید و همچنین از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

 نحوه کار با دستگاه Faceup: