دستگاه m Care N6

سیستم وکیوم رواینگ یا رول مکشی، ترکیبی از سادگی، توانمندی با پروتکل‌های اجرایی بسیار نوین است. در مدل mCare N6 با استفاده از یک پروتکل اجرایی بیولوژیک چربی‌های مقاوم در برابر ورزش‌های سنگین و رژیم غذایی طاقت‌فرسا در کمتر از 15 دقیقه آزاد خواهد کرد که نتیجه‌ی آن داشتن پوستی سالم و جوان می‌باشد.

پروتکل‌های درمانی در سیستم رول مکشی جدید مداریا، می‌توان از آخرین نوع تکنولوژِی درمان مؤثر سلولیت های مقاوم، درمان چاقی‌های موضعی و درناژ لنفاوی و همچنین لیفت و جوان‌سازی تمامی اندام‌ها و صورت بهره‌مند شد. در این مدل ترکیبی از روال‌ها و کاپ‌های 2 گانه ی مکشی برای کسب نتایج بهتر، استفاده‌شده است.

پالس‌های مکانیکال درمانگر:

این پالس‌ها باهدف قرار دادن هم‌زمان سلول‌های فیبروبلاست و بافت چربی، کلاژن سازی، لاغری و لیفت را به‌صورت هماهنگ انجام می‌دهد.

اندرمولوژی پشتیبان لیپوساکشن:

رول مکشی یا رول مکنده به‌عنوان درمانی تکمیلی پس از لیزرلیپولیز، اولتراسونیک لیپوساکشن و همچنین جراحی‌های زیبایی کاربرد دارد. استفاده از این درمان قبل از لیپوساکشن، پروسه عمل را آسان‌تر می‌کند.

همچنین پس از عمل چند جلسه رولینگ (عمل کشیدن رول) پستی بلندی‌های پوست در اثر جراحی را هموار می‌کند.

ویژگی‌های استفاده از این روش:

امکان انتخاب دقیق و قدرت متناسب با محل و نوع بافت چربی و ضخامت آن.

دارای LCD بزرگ نسبت به دیگر مدل‌ها.

درمان سریع، مؤثر و بدون درد در کمترین جلسات

طرز کار رول مکشی:

رول مکش از روشی غیرتهاجمی و مکانیکی برای تقویت فعالیت‌های سلول‌ها و تحریک پوست استفاده می‌کند. وکیوم رول‌ها با ایجاد فشار بر روی پوست باعث افزایش گردش خون در بافت‌ها می‌شوند.

روش رول مکشی لیپوماساژ، برای درمان‌های چربی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است و نتایج آن در طی چندین جلسه ظاهر می‌شود.

سلولیت چیست:

سلولیت ها علاوه بر دلایل هورمونی می‌تواند حاصل دو عامل نیز باشد: چربی‌های ساخته‌شده در بافت (چربی‌های زیرپوستی) و آب نگه‌دارنده اطراف آن‌ها (در پوست و زیرپوست).

با بزرگ شدن سلول‌های چربی، کپسول‌های حاوی آن‌ها نیز تغییر شکل می‌دهند و موجب کشیدگی نقاط لنگر بر روی پوست می‌شود که به آن پوست پرتقالی گفته می‌شود. این سلولیت ها بیشتر در بانوان بعد از نوجوانی و به‌ندرت در آقایان دیده می‌شود. این نوع فرایند مداوم خواهد بود، زیرا در پی آن کاهش گردش خون و رکود سوخت‌وساز بدن را دارد و اگر این فشارهای داخلی کپسول‌های چربی افزایش یابند، سلولیت ها دردناک‌تر می‌شوند.

سطوحی که به‌طورمعمول سلولیت در آن یافت می‌شود عبارت‌اند از: ران، باسن و شکم. بانوان بیشتر از آقایان دچار سلولیت می‌شوند زیرا ساختار چربی بانوان و آقایان به افزایش چربی به یک روش یکسان واکنش نشان نمی‌دهند.

در بانوان، هیپودرم توسط سپتوم ها به‌صورت عمودی تقسیم می‌شوند و سلول‌های چربی زیرپوستی تخت فشار به سمت بالا و سپتوم ها تحت‌فشار به سمت پایین قرار می‌گیرند و درنتیجه سلول‌های چربی درون تحدب‌های کوچک فشرده‌شده که به آن‌ها توده گفته می‌شود که ظاهری پرتقالی شکل دارد. ساختار سپتوم فیبروز آقایان، کوپه‌های مایل هستند که با افزایش لایه‌های چربی هیچ نوع تغییرش کلی در ظاهر آن‌ها ایجاد نمی‌شود.

سلولیت ها در لایه‌های چربی زیرپوستی رخ می‌دهند که معمولاً به هورمون‌ها پاسخ می‌دهند و کمترین جوابگویی را به رژیم غذایی و ورزش دارند. به همین دلیل تغذیه نامناسب و شیوه‌ی زندگی محدود بدترین عامل برای بروز سلولیت می‌باشد. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و متعادل و همچنین ورزشی منظم می‌تواند به‌عنوان عواملی در کاهش درجاتی از سلولیت ها مؤثر باشند.

ورزش و رژیم غذایی مناسب درواقع مکمل برای اندرمولوژی است. هیپودرمیس در بانوان از محفظه‌ای کوچک با دیواره‌های عمودی و موازی تشکیل‌شده است و با توجه به چربی و مایع میان بافتی موجود در این محفظه‌ها، دیواره‌ها تحت‌فشار قرار می‌گیرند و گردش خون مویرگی و فرم طبیعی سلول‌ها نیز آسیب می‌بیند و ازآنجاکه این دیواره‌ها باپوست در تماس هستند در سطح پوست ایجاد کششی به داخل می‌کند و هم‌زمان به سلول‌های چربی فشاری به سمت بیرون پوست اعمال می‌کند.

همین امر باعث می‌شود تا ظاهر پوست دچار پستی‌وبلندی‌هایی چاله مانند شوند که به آن پوست پرتغالی می‌گویند.